Кошик

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (завтра, 23.06).

ТОВ "СТРІМ АГРО"
+380 (96) 234-75-74
+380 (67) 770-90-95

GPS як інструмент для підвищення ефективності

GPS як інструмент для підвищення ефективності

Комплексні технології виробництва сільськогосподарської продукції, отримали назву «точне землеробство» (Precision Farming), стали активно розвиватися за кордоном ще в кінці 90-х років і визнані світовою сільськогосподарської наукою як досить ефективні передові технології, переводять агробізнес на більш високий якісний рівень. Ці технології є інструментом, що забезпечує розв'язання трьох основних завдань, які обумовлюють успіх в умовах сучасного ринку — наявність своєчасної об'єктивної інформації, здатність прийняти правильні керуючі рішення і можливість реалізувати ці рішення на практиці.

З різних причин технології точного землеробства в нашій країні стали розвиватися тільки зараз, процес йде дуже повільно, але, безумовно, майбутнє — за ними. Спроби налагодити ефективне і осмислене управління в сільському господарстві наштовхуються на безліч перешкод. В першу чергу — це відсутність достовірних відомостей як про місцевості, так і про характер землекористування та його режим. Керівники великих господарств часто не знають навіть точних розмірів власних посівних площ, що зумовлено їх постійною зміною, в силу різного роду природних процесів. Крім того, змінюються характеристики грунтів і вегетації на різних ділянках полів, а також від ділянки до ділянки. Ці дані, по-перше, повинні бути у розпорядженні фахівців для прогнозу і аналізу врожайності, а, по-друге, лежати в основі агротехнічних планів стосовно до кожного конкретного поля або ділянки, в іншому випадку втрат і неефективних витрат уникнути не вдасться.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner