Кошик

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (завтра, 23.06).

ТОВ "СТРІМ АГРО"
+380 (96) 234-75-74
+380 (67) 770-90-95

Насоси для AdBlue

Для перекачування AdBlue найчастіше використовуються самозаправні мембранні насоси. Корпус насоса для AdBlue та його компоненти виготовлені з матеріалів, придатних для перекачування сечовини (AdBlue).

У цьому розділі представлені професійні насоси для перекачування AdBlue від італійської компанії Adam Pumps.

ТОВ "СТРІМ АГРО" – здійснює інформаційну підтримку при виборі оптимального обладнання для перекачування AdBlue. Залежно від поставлених завдань ми підберемо найкращі насоси. Компанія Стрім Агро забезпечує гарантійний та післягарантійний супровід протягом усього терміну служби обладнання.

AdBlue - рідкий реагент, що використовується для очищення вихлопних газів дизельних двигунів методом селективної каталітичної нейтралізації. Являє собою водний розчин, що складається з 32,5% високоочищеної сечовини і 67,5% демінералізованої води. Реагент AdBlue дозволяє знизити вміст оксидів азоту (NOx) у вихлопі дизельних двигунів на 90%. Правами на торгову марку AdBlue володіє Асоціація автомобільної промисловості Німеччини (VDA). Вимоги до реагента AdBlue визначаються міжнародним стандартом ISO 22241 чи німецьким DIN 70070.

У деяких країнах цей реагент відомий як AUS 32 (aqueous urea solution 32), а в Північній Америці як DEF (diesel exhaust fluid).

Реагент AdBlue впорскується у випускний трубопровід і в результаті селективної каталітичної реакції оксиди азоту та аміак перетворюються на нешкідливі азот та водяну пару.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner