Кошик
ТОВ "СТРІМ АГРО"
+380 (96) 234-75-74
+380 (67) 770-90-95

Генератори тракторні ВВП

Генератор від ВВП – найкраще рішення для сільськогосподарських компаній!

Мати генератор від ВВП означає бути енергозахищеним у будь-якій ситуації.

ТОВ СТРІМ АГРО – офіційний імпортер та дистриб'ютор італійської марки ENERGY в Україні. У нас широкий вибір італійських карданних генераторів найвищої якості, функціональних та універсальних.

Генератори від валу відбору потужності ідеально підходять для сільськогосподарських компаній. У будь-якій складній ситуації вони будуть незамінними для забезпечення енергією фермерських господарств, тваринницьких та пташиних ферм, складів та офісів компаній.

Генератор ВВП приводиться в дію за допомогою карданного валу, з'єднаного з ВВП, обертання від валу відбору потужності передається генератору, що перетворює механічну енергію в електричну. Механізм кріплення має практичне 3-точкове з'єднання із простим підключенням. Використання генераторів від ВВП - гнучке рішення, що дозволяє оптимально використовувати трактор і бути незалежним у будь-якій ситуації. Варто також відзначити економічну вигоду від покупки генератора ВВП – це нижча ціна, порівняно з бензо- та дизель-генераторами.

Для вироблення електроенергії високої якості тракторні генератори ENERGY оснащені системою керування, що дозволяє контролювати частоту та напругу електричного струму. Регулятор струму AVR встановлено у стандартній комплектації. Для забезпечення роботи потрібно мінімальне значення потужності двигуна трактора та вхідних оборотів – генератор укомплектований редуктором. Час монтажу та введення в експлуатацію займає не більше 5 хвилин.

Доступні в різних «розмірах» потужності, що подається - від 8 до 104 кВт з напругою 230/400 В. Генератори ВВП оснащені розетками CEE, як трифазними, так і однофазними, а також розетками Schuko. Вони можуть постачати електроенергію для освітлення, забезпечувати електрикою насоси та холодильні камери, доїльні та кормороздавальні машини, сушарки, деревообробні верстати та зварювальні апарати.

Генератори Energy - виняткове співвідношення якості та ціни. Це надійні, довговічні установки із низькими експлуатаційними витратами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner