Кошик

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

ТОВ "СТРІМ АГРО"
+380 (96) 234-75-74
+380 (67) 770-90-95

Комп'ютери та GPS навігатори

Якість, надійність, продуктивність

Придбання системи паралельного водіння — Ваша інвестиція в економічне, ресурсозберігаюче і продуктивне сільгоспвиробництво. Дане придбання здатне скоротити ваші витрати на матеріали, що в агробізнесі, при досить обмежених можливостях впливати на закупівельні ціни і розширювати збут, є однією з небагатьох можливостей зберігати високу конкурентоспроможність і динамічно, з року в рік збільшувати свій прибуток.

Безпосередні вигоди:

• скорочення витрати ПММ, посівного матеріалу, добрив, ЗЗР;
• можливість роботи вночі;
• скорочення пройденого шляху за рахунок скорочення перекриттів, економія мотогодин;
• більш швидке проведення робіт, що дозволяє легше вкластися у терміни.

Что такое параллельное вождение

Паралельне водіння на базі GPS навігації – технічно досконала та економічно вигідна технологія для сучасного рослинництва. Технологія реалізується за допомогою спеціальних GPS-систем паралельного водіння. Система паралельного водіння забезпечує оптимальне водіння, економить пальне, ЗЗР, добрива та інші матеріали, які витрачаються при польових роботах. Система паралельного водіння збільшує коефіцієнт використання техніки, дозволяючи точно водити трактор або обприскувач за заданими рядами при будь-якій видимості – вдень і вночі, в туман, при сильній запиленості. В результаті скорочуються терміни і вартість виконання робіт.

Призначення

Забезпечення максимального використання ширини захвату обприскувача, сівалки, культиватора, комбайни та ін. (з мінімальними перекриттями сусідніх рядів і без пропусків між рядками) та прямолінійності руху в будь-який час доби, при будь-якій видимості, без використання інших маркерів.

Принцип дії

Постійна "підказка” водієві, в який бік повертати кермо для правильного проходження ряду, формується на підставі заданої ширини агрегату, автоматичного визначення місцезнаходження машини з допомогою глобальної системи позиціонування (GPS), і обчислення величини й напрямку відхилення машини від заданого курсу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner