Кошик
ТОВ "СТРІМ АГРО"
+380 (96) 234-75-74
+380 (67) 770-90-95

КАС. Застосування обприскувачів

КАС. Застосування обприскувачів

При внесенні рідких карбамідно-аміачних добрив КАС застосовується спецобладнання. Це обприскувачі, які дозволяють розпорошувати суміш належним чином. Добриво повинне контактувати лише із стійкими до кислого середовища елементами.

Отвори спеціальних розпилювачів роблять великими, або за допомогою труб роблять рядкове внесення. Робочий тиск рідини роблять низьким, щоб формувалися великі важкі краплі. Вони повинні, довго не затримуючись на поверхні листя, скочуватися з нього. Таким чином, зменшується ймовірність отримання опіку.

Довгі шланги використовують у вітряну погоду. За допомогою розливних труб рекомендується вносити КАС на посіви з широкими рядами та особливо чутливі рослини на пізніх термінах розвитку.

Це ключова відмінність між розпиленням препаратів, які борються з грибковими захворюваннями та іншими шкідниками, та внесенням КАС. У першому випадку потрібно, щоб краплі були досить дрібними та залишалися на листі, створюючи захист.

Щоб переробити, придатний до використання КАС, звичайний обприскувач, необхідно замінити деякі його деталі. Металеві деталі змінюються на елементи з ПВХ, пластику, склопластику або якогось іншого нержавіючого матеріалу. Необхідно замінити щілинні форсунки на розпилювачі для КАС.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner