Кошик
ТОВ "СТРІМ АГРО"
+380 (96) 234-75-74
+380 (67) 770-90-95

Переваги використання КАС

Переваги використання КАС

У рідких азотних добрив КАС собівартість виробництва нижче, ніж у карбамидов, що відповідним чином позначається на ціні.

КАС засвоюється на 90 % при внесенні в грунт. Отже, втрати азоту при внесенні КАС не перевищують 10% від загального азоту, в той час як при внесенні гранульованих азотних добрив досягають 30-40%. Крім цього КАС практично не містить вільного аміаку, що виключає втрати азоту при вантаженні, транспортуванні і зберіганні. Тому використовувати КАС дуже вигідно.

Наступна перевага полягає в підвищеної технологічності процесу. Рідке добриво рівномірно вноситься і зменшує кількість вироблених операцій. Можна обприскувати листя і здійснювати підживлення коренів. З КАС одночасно вносять мікроелементи і гербіциди, необхідні для рослин. Це дозволяє економити паливо. У суміші не міститься біурету, який надає токсичну дію на сільськогосподарські культури.

При необхідності завжди можна розвести КАС водою і проводити обробку ґрунту у відповідності з аграрними технологіями, враховуючи фази розвитку рослини.

Можливе застосування майже в будь-якій кліматичній зоні, де садять рослини, і навіть на посушливих територіях. При застосуванні технологій Mini-Till, коли мінімально вплив на грунт, використання карбамідно-аміачної суміші є ідеальним варіантом. Це так само стосується і технології No-Till.

Рідка карбамідно-аміачна суміш не є вибухонебезпечним речовиною і не завдає шкоди навколишньому середовищу. при масштабному використанні КАС ці дві переваги дуже важливі. Виробництво добрива характеризується незначними викидами шкідливих речовин. Відсутні тверді відходи.

На тлі численних достоїнств є деякі недоліки. Застосовуючи добриво, їх слід враховувати.

Є ймовірність обпалити рослини. Тому підгодівлю слід проводити дуже акуратно, з дотриманням дозування і тимчасового режиму.

Карбамідно-аміачна суміш має підвищені корозійні властивості. З-за цього її необхідно зберігати в нержавіючих ємностях, а також використовувати розпилювачі для внесення та мотопомпи для перекачування КАС, стійке до корозії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner