Кошик

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (завтра, 23.06).

ТОВ "СТРІМ АГРО"
+380 (96) 234-75-74
+380 (67) 770-90-95

М'які резервуари та їх використання в аграрному секторі

М'які резервуари та їх використання в аграрному секторі

М'які резервуари та їх використання в аграрному секторі

У процесі свого розвитку людина невпинно прагне до досконалості і прогресу. Багато речі і поняття, що здавалися стабільними і незамінними 20-30 років тому, в наш час набули статус архаїзмів. Такі зміни торкнулися всіх сфер людської діяльності – побуту, спілкування, промисловості і, звичайно ж, нашої аграрної сфери. Адже навіть такий цінний і важливий предмет як металевий резервуар для зберігання і перевезення рідин в аграрній сфері на сьогоднішній день практично застарів. Сучасні технології приходять на допомогу зі своїми свіжими раціональними і практичними поглядами до вирішення подібних завдань. Спочатку металевий резервуар знайшов свого нового приймача – пластикову бочку різноманітних конфігурацій, яка в свою чергу потихеньку витісняється м'яким резервуаром. Наша мета – розповісти Вам про переваги цього виду аграрної тари всім, кого це може і повинно зацікавити!

 

Так що ж таке м'який резервуар?

Який виготовляється із спеціального технічного текстилю, це фактично еластичний контейнер, дуже схожий на всім відому грілку. На його виготовлення йде особливий полімерний матеріал, що складається з поліестрової сітки з двостороннім покриттям із полівінілхлориду (ПВХ) або поліуретану (ТПУ), що залежить від безпосереднього призначення м'якого резервуара.

Можливо, спочатку Вам здасться це дивиною, але давайте згадаємо той же мобільний телефон, який увійшов у наше життя. А адже ще 20 років тому ми і уявити собі не могли, що телефонний апарат без дроту, буде поміщатися у нас в кишені. Така ж історія і з м'якими контейнерами, які вже з успіхом застосовуються в різних областях людської діяльності – для зберігання та транспортування води, нафти, добрив та інших рідких субстанцій.

 

Області застосування гнучких резервуарів:

· будівництво;

· промисловість;

· міністерство з надзвичайних ситуацій;

· армія;

· муніципальне управління;

· сільське господарство і агропромисловий комплекс (АПК).

 

Особливості застосування м'яких резервуарів в сільському господарстві

Не секрет, що основним критерієм резервуарів для зберігання рідин в АПК є їх стійкість до хімічно агресивних компонентів. І сучасні добрива, біологічні відходи, і аміачна вода потребують особливих умов заощадження. Саме для реалізації таких комплексних завдань підходять м'які резервуари для КАС.

 

Переваги м'яких резервуарів:

· повна стійкість до агресивних наповнювачів;

· величезна місткість від 0,125 до 500 м3 (в порівнянні з пластиковими ємностями з максимальним об'ємом до 20 м3);

· виняткова мобільність – швидке розгортання в польових умовах без залучення техніки та будівельних робіт;

· немає необхідності в повторному культивування грунту після видалення резервуара з поля;

· стійкість до ультрафіолету та іншим кліматичних впливів;

· працездатність при температурі від -30 до +70. Також можливе виготовлення за спецзамовленням з індивідуальними параметрами.

 

Трохи про технології виробництва м'яких резервуарів у Європі та Україні

Насамперед, варто зазначити, що виробництво м'яких резервуарів повністю автоматизоване і перебуває у відповідності до стандартів ЄС. Досвід був перейнятий безпосередньо на виробництві у французьких партнерів - концерну RCY. Для виготовлення використовуються тільки високоякісні технічні тканини європейських виробників – SEDO (Іспанія) та Ferrari (Франція). Фурнітура узгоджується із замовником і може бути як українського, так і європейського виробництва.

Найбільш, здавалося б, уразливі частини резервуарів – шви – обробляються сучасним ТВЧ обладнанням FIAB 900, принцип роботи якого ґрунтується на високочастотному зварюванні. З її допомогою забезпечується монолітна сполука на молекулярному рівні. А роботизація процесу виключає похибки людського чинника за умов виробництва.

Україна – європейська держава, і вона має бути забезпечена високотехнологічними товарами власного виробництва. Компанія СТРІМ АГРО пропонує українцям гідний продукт, який не поступається європейським зразкам як надійність і довговічність.

Придбати м'який резервуар необхідного Вам об'єму можна на нашому сайті.

Ми раді надати більше інформації за телефоном – 096-234-75-74. Ви також можете залишити заявку зворотного зв'язку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner