Кошик

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (завтра, 23.06).

ТОВ "СТРІМ АГРО"
+380 (96) 234-75-74
+380 (67) 770-90-95

Ємності для КАС

Ємності для КАС

У цій публікації ми висвітлимо актуальну для фермерів тему про те, які резервуари необхідно використовувати для надійного, безпечного та тривалого зберігання КАС. Як відомо карбамідно-аміачної суміші (КАС) складається з 3 форм азоту:

•        Амонійної;

•        Амідної;

•        Нітратної.

Проникаючи у рослини, ці форми мають певну послідовність, яка залежить від температури навколишнього середовища. З цього випливає, що КАС - універсальне добриво, що впливає однаково і на листя, і на кореневища, підживлюючи і захищаючи рослину в цілому. Варто також зазначити, що використання КАС дає поетапний пролонгований ефект.

Крім своєї універсальності, КАС, будучи рідкою речовиною, відрізняється рівномірністю внесення у ґрунт у порівнянні з твердими та гранульованими добривами. Безпосередньо при внесенні у ґрунт його також можна поєднати з іншими пестицидами та підживленням в одній ємності.

Зберігання КАС. Вибір ємності

Найчастіше відбувається так, що аграрії купують добрива в низький сезон і у великому обсязі, готуючи сани влітку, як кажуть. Причиною є приваблива ціна на них. Здійснюючи таку купівлю, фермери стикаються з питанням зберігання, адже рідини об'ємом 100-200м3 потребують зберігання в цистернах.

Цистерни для КАС

Тепер поговоримо про самі цистерни, які доступні у варіантах пластик та метал. Нова цистерна, чи то пластикова, чи металева, коштує великих грошей, часто непідйомних для фермера. Звичайно ж є варіант купівлі Б/В ємності, але, зваживши все за і проти, фермер швидше за все не піде на цей ризик, адже економія в даному випадку може стати сумною для врожаю та ґрунту. Адже невідомо, наскільки добре були очищені цистерни перед продажем, і які речовини залишилися на їх стінках навіть при ретельному промиванні. Тут важко гарантувати «стерильність».

Гнучкі ємності для КАС

Тепер поговоримо про зручніший спосіб зберігання рідких добрив. Мобільні, гнучкі та компактні резервуари з технічної тканини, покритої еластомером, набагато практичніші за їх стаціонарних родичів. Їхнє розміщення не вимагає залучення великогабаритної техніки для доставки або перевезення, підготовки фундаменту та, відповідно, тимчасових витрат. Та й вартість резервуарів з текстилю в рази нижча за подібні з металу або пластику. Плюс також у зберіганні тимчасово незадіяних ємностей – добре складений резервуар займає мінімум місця.

30%! Саме стільки з досвіду наших європейських колег із Франції, Німеччини, Голландії економлять фермерські господарства, які використовують гнучкі резервуари для зберігання КАС.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner