Кошик
ТОВ "СТРІМ АГРО"
+380 (96) 234-75-74
+380 (67) 770-90-95

Чим перекачувати КАС?

Чим перекачувати КАС?

Завдяки цілій низці переваг одним із найпопулярніших видів азотних добрив на сьогодні є розчин аміачної селітри й карбаміду (КАС).

Основними перевагами використання КАС є:

·       низька собівартість;

·       низькі втрати при внесенні;

·       стійкість до низьких температур (до -17 0С);

·       не втрачає свої властивості при тривалому зберіганню;

·       не потребує додаткової спецтехніки, лише обприскувач і мотопомпу.

Будь-який обприскувач легко переобладнати для того, щоб вносити КАС. Але як бути з мотопомпами, що перекачують КАС? 

В кожному господарстві є мотопомпа. Як правило, це звичайна мотопомпа для перекачування води. І часто, господарство починаючи використовувати КАС, перекачує його цими мотопомпами. 

Дуже важливо розуміти, що мотопомпа для перекачування води не придатна для перекачування КАС. Адже КАС досить агресивна рідина, вона швидко «роз’їдає» метали та їх сплави (власне саме такі, які використовуються у мотопомпах для води). Щоб убезпечити себе від надлишкових витрат і простоїв в роботі необхідно використовувати хімічні мотопомпи для перекачування КАС.

Коли йдеться про перекачування КАС, ефективні та надійні мотопомпи стають невід'ємною частиною процесу. Сьогодні в Україні представлені різні бренди мотопомп, проте американські та китайські вироби займають особливе місце. Розглянемо переваги використання американських мотопомп PACER у порівнянні з їхніми китайськими аналогами.

1. Якість та надійність:

Американські мотопомпи PACER виробляються з використанням передових технологій та строгих стандартів якості. Вони відрізняються високою надійністю та довговічністю, що особливо важливо при роботі з рідинами, подібними до КАС.

2. Продуктивність та ефективність:

Хімічні мотопомпи PACER мають «продуманішу» конструкцію, оптимізовану для максимальної продуктивності та ефективності при перекачуванні КАС. Вони перекачують більший обсяг рідини, за коротший проміжок часу, що підвищує продуктивність і економить час.

3. Технічна підтримка та обслуговування:

Компанія Стрім Агро, яка є дистриб’ютором PACER PUMPS надає ширший спектр послуг з технічної підтримки та сервісу, що забезпечує більш якісне обслуговування та допомогу у разі необхідності ремонту або обслуговування помпи. На складі компанії завжди присутні запчастини та витратні матеріали для технічного обслуговування. Це дає додатковий спокій щодо довгострокової працездатності та підтримки придбаного обладнання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner