Кошик
ТОВ "СТРІМ АГРО"
+380 (96) 234-75-74
+380 (67) 770-90-95

Ємності для КАС

Ще зовсім недавно рідкі добрива (КАС-32) зберігали в металевих резервуарах. Такий спосіб зберігання має величезні недоліки: велику вагу, значний обсяг, складність монтажу і схильність до виразкової корозії. Сьогодні ж, завдяки розвитку технологій і застосування новітніх матеріалів, стало можливим зберігання рідких добрив де завгодно, в будь-якій кількості і з мінімальними витратами.

Гнучкі резервуари для зберігання рідких добрив виготовлені з високоміцних полімерних матеріалів. Вони можуть витримувати температурний діапазон від -30oС до +70oС. Пропоновані полімерні резервуари дозволяють багаторазово зменшити витрати на зберігання рідких добрив. Непроникні для рідин і парів, сучасні ємності для добрив не піддаються корозійному руйнуванню і володіють високою абразивною міцністю. Ресурс експлуатації складає більше 10 років.

Невелика вага, малий розмір в складеному вигляді, корозійна стійкість, зручність в монтажі і ремонтопридатність м'яких полімерних резервуарів для добрив є перевагами в порівнянні з металевими ємностями.

Переваги гнучких резервуарів:

 • Порівняно мала ціна.
 • Розгортання резервуара не вимагає дорогих підготовчих робіт, спеціальної техніки, кваліфікованого персоналу і займає час від 30 до 50 хвилин.
 • Малі трудовитрати при установці і згортання.
 • Склади тимчасового зберігання легко розгортаються в польових умовах без спеціальної підготовки майданчика.
 • Тривалий термін експлуатації і можливість багаторазового використання резервуара.
 • Зручність при транспортуванні. Можливо доставляти до місця установки будь-яким, в тому числі і легковим автотранспортом.
 • Невеликі розміри і транспортний вагу і в упакованому стані, резервуар об'ємом 50 м³ важить 120 кг

Про гнучкі резервуари

Гнучкий бак або, як його ще називають, розбірний резервуар або гнучкий міхур, - це рішення для зберігання і транспортування рідин. При досягненні максимальної місткості він приймає форму великої подушки.

Перший у своєму роді гнучкий резервуар був зроблений з високоміцної тканини з ПВХ покриттям в 1950-х роках для зберігання води в Африці. З тих пір сфери застосування гнучких резервуарів незмінно зростають і сьогодні ці ємності застосовуються повсюдно:

Гнучкі баки (ємності для КАС) виготовляються з високоміцної тканини на основі поліестеру, покритого ПВХ, яка має чудовий захист від УФ випромінювання. Для забезпечення високої якості продукту у виробництві використовуються тільки ті матеріали, які відповідають усім вимогам за механічним, хімічним характеристикам та їх сумісності з вмістом резервуара.

Склад гнучкого резервуара

1. ПВХ тканина з УФ-захистом

2. Тканина з 100% основою з поліестеру для забезпечення механічної міцності

3. Склад ПВХ спеціально підібраний для хімічної сумісності з вмістом резервуара

 

Вкрай ВАЖЛИВО придбати надійні та перевірені часом резервуари і не експериментувати зі здешевленням продукції, оскільки вміст резервуару коштує не тільки дорожче самого резервуару, але і може бути небезпечно для навколишнього середовища. Гнучкі резервуари виготовляються із спеціалізованої хімічностійкої ПВХ тканини на професійному СВЧ-обладнанні* (спайка проводиться струмом високої частоти, а не феном), і перед відвантаженням проходять кілька етапів тестування, як на міцність так і на придатність до вмісту.

*Метод високочастотної зварки полягає у створенні електромагнітного поля між двома електродами для того, щоб скріпити молекули пластомерів один з одним.

 

В Україні основні сфери застосування гнучких резервуарів це:

Сільське господарство

 • Резервуари для транспортування і зберігання рідких добрив (КАС)
 • Ємності для транспортування і зберігання технічної води і води для потреб тваринництва
 • Ємності для ПММ

 

Промисловість

 • Баки для обробки води
 • Баки для зберігання промислових стічних вод
 • Ємності для зберігання шламу

 

МНС

 • Забезпечення резерву води
 • Пожежогасіння

 

Відео

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner