
Поліпропіленова мотопомпа з двигуном Honda GX160, 871 л/хв. (2")
- В наявності
- Код: SE2BRL-E5HCP
51 300 ₴
- +380 (67) 770-90-95

Поліпропіленова мотопомпа PACER® (США)
з бензиновим двигуном Honda GX160
Характеристики
Продуктивність: 871 л/хв (52,24 м3/год)
Діаметр патрубків (вх., вих.): 2" BSP (50 мм)
Максимальна висота подачі: 25 м
Максимальна глибина всмоктування: 8 м
Корпус виготовлений з армованого, коррозиестойкого поліпропілену
Модель двигуна: Honda GX160
Вага: 21 кг
Країна виробник: США
Особливості

Корпус насоса SE2BRL-E5HCP зроблений з армованого, корозійностійкого поліпропілену і забезпечує жорсткість і хімічну стійкість при перекачуванні будь-якої рідини, що використовується в сільському господарстві (КАС, РКД, аміачна вода, змішування багатокомпонентних сумішей тощо). Всі ущільнення і зворотний клапан виконані з EPDM, ущільнення валу – з кераміки, а сам вал з нержавіючої сталі марки AISI 316. Привід насоса здійснюється за допомогою двигуна Honda GX160. Це двигун комерційного призначення, він розрахований на тривалі навантаження.
Гарантія тривалої та стабільної експлуатації

СТРІМ АГРО забезпечує постачання мотопомп PACER з акцентом на довгострокову експлуатацію та технічну надійність обладнання. Компанія супроводжує продукцію на всіх етапах її використання, надаючи сервісну підтримку та консультації протягом усього строку служби насосів.
З метою оперативного обслуговування та ремонту мотопомп PACER, СТРІМ АГРО підтримує постійну наявність ключових запасних частин і витратних матеріалів, необхідних для насосної частини. Це дозволяє швидко відновлювати працездатність обладнання та уникати простоїв під час активної експлуатації.
Практичний досвід застосування мотопомп PACER в Україні підтверджує доцільність вибору якісного обладнання, розрахованого на багаторічну роботу. Одноразова інвестиція в надійну техніку забезпечує стабільну експлуатацію без регулярних сезонних витрат, характерних для короткострокових або малоресурсних рішень.
Двигун

Механізм газорозподілу: одноциліндровий, 4-тактний верхнеклапанний (OHV) двигун з повітряним охолодженням.
Підвищений крутний момент: підвищує продуктивність обладнання за рахунок вироблення більшої потужності.
Повна потужність при 3600 об./хв.: 5,5 к.с.
Крутний момент: 10,8 Нм.
Робочий об'єм: 163 куб. см.
Ємність паливного бака: 3,1 л.
Споживання палива: 1,4 л/ч.
OHV дизайн підвищує ефективність згоряння палива.
Висока літрова потужність.
Легкий запуск завдяки автоматичній системі декомпресії і зручній ручці ручного стартера.
Висока якість матеріалів і спеціальні компоненти, які гарантують надійність і довговічність.
Двигун відповідає найсуворішим світовим екологічним стандартам.
Низький рівень витрати палива і оливи.
Низький рівень вібрації і шуму.
Специфікація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pacer Pumps |
| Країна виробник | США |
| Максимальна пропускна здатність | 52.24 куб.м/год |
| Максимальний напір | 25 м |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Перекачувані середи | Токсичні речовини, Технічна вода, Конденсати, Живильна вода, Морська вода, Хімічно активні речовини, Хімічно нейтральні речовини |
| Максимальна температура робочої рідини | 55 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 57 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики приводу | |
| Марка двигуна | GX160 |
| Потужність двигуна | 4 кВт |
| Тип палива | Бензин |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Витрата палива | 1.4 л/год |
| Об'єм паливного бака | 3.1 л |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Масляний датчик | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Висота | 345 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перекачувані рідини | Конденсати, Морська вода, Живильна вода, Технічна вода, Токсичні речовини, Хімічно активні речовини, Хімічно нейтральні речовини, кас, аміачна вода, ЖКП, рідкі добрива |
- Ціна: 51 300 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна заводська упаковка



