
Помпа для під'єднання до електродвигуна, 908 л/хв (2")
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: SE2BJL-PE
Відправка з 30 червня 202630 015 ₴
+380 (96) 234-75-74
- +380 (67) 770-90-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Насоси PACER розроблені для високопродуктивної заправки та перекачування води, рідких добрив та інших хімікатів. Компактні розміри дають змогу встановити насос у будь-якому місці. Високу надійність і довговічність роботи помпи гарантує проста поліпропіленова конструкція насоса.
Характеристики:
- Продуктивність: 908 л/хв (54,48 м3/год) за 3450 обертів за хвилину
- Діаметр патрубків (вх., вих.): 2" (50 мм)
- Максимальна висота подавання: до 23 м
- Максимальна глибина всмоктування: до 8 м
- Корпус виготовлений з армованого, корозійностійкого поліпропілену
- Рекомендована потужність двигуна 3 кВт
- Вага: 8 кг
- Країна-виробник: США
Особливості
- Хімічно-стійкий корпус із міцного армованого поліпропілену, стійкий до агресивних середовищ
- Висока продуктивність
- Простота конструкції
- Малі лопаті на зворотному боці крильчатки зменшують тиск на ущільнення
- Усі металеві частини виготовлені з неіржавкої сталі
- Герметичний зворотний клапан
- Висока точність литих крильчаток (запобігають утворенню кавітації)
- Довговічність у роботі, надійність в експлуатації, простота в обслуговування
Виробник: Pacer (США)
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 11 кг |
| Виробник | Pacer Pumps |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | США |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 57 град. |
| Максимальний напір | 23 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 55 град. |
| Максимальна пропускна здатність | 54.48 куб.м/год |
| Перекачувані середи | Чиста вода, Технічна вода, Живильна вода, Морська вода, Хімічно активні речовини, Хімічно нейтральні речовини |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 325 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перекачувані рідини | Чиста вода, Технічна вода, Живильна вода, Морська вода, Хімічно активні речовини, Хімічно нейтральні речовини, кас, аміачна вода, ЖКП, рідкі добрива |
- Ціна: 30 015 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна заводська упаковка

