
Зливний патрубок, 1/2", 220020
- В наявності
- Код: 220020
57,08 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380677709095
- +380 (96) 234-75-74
- +380 (67) 770-90-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зливний патрубок 220020
| Код | 220020 |
| h | 43 mm |
| L | 48 mm |
| D | 38 mm |
| E | 14 mm |
| -M- | G 1/2" |
Додатково встановлюються ущільнювальні гумки G40002 і затискається контргайкою 2052020
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arag |
| Країна виробник | Італія |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Діаметр крана | 2" |
- Ціна: 57,08 ₴


