Кошик

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

ТОВ "СТРІМ АГРО"
+380 (96) 234-75-74
+380 (67) 770-90-95

Гнучкі резервуари – історія походження

Гнучкі резервуари – історія походження

Гнучкий резервуар - це великий, м’який контейнер, який використовується для тривалого або короткострокового зберігання рідин. При наповнені резервуар набуває форми великої подушки, тому його часто так і називають подушка або грілка.

     Перший інженерний гнучкий резервуар був вироблений з гуми в 1926 році Джоном Бойдом Данлопом в Манчестері, Великобританія. Пізніше гнучкі резервуари почали виробляти з сучасних матеріалів, таких як полімери. Технологія була популяризована на початку 21 століття виноробами. Вони відвантажували вино у флексітанках, а потім переливали в іншу тару ближче до кінцевої точки продажу.

     На сьогоднішній день гнучкі резервуари виготовляються з численних матеріалів залежно від хімічної сумісності його вмісту. LLDPE (лінійний поліетилен), ПВХ, ТПУ та нітрилові гумові тканини і зварюються різними способами: теплом, струмом високої частоти та вулканізацією. Таким чином тканина з'єднується, утворюючи рукав, який потім закривається на кожному кінці, утворюючи резервуар для зберігання тої чи іншої рідини. Матеріали, вибрані для виготовлення резервуарів в першу чергу, призначені для їх хімічної сумісності його вмісту, по-друге, стійкі до ультрафіолету, якщо ємність призначена для зовнішнього зберігання, де УФ відіграє певну роль, а інші вибираються для їх механічної стійкості до стирання, якщо вони використовуються на транспорті вантажівками, поїздами або літаками. Існує багато застосувань для гнучких резервуарів: статичного зберігання, транспортування та контейнерних резервуарів ISO. Деякі приклади того, що можна зберігати або транспортувати в резервуарах, - це дизельне паливо (вуглеводні), рідкі добрива (КАС), емульсії, дощова вода, питна вода, олія, вино та багато інших рідин.

     М’які резервуари для зберігання дуже прості у використанні. Все що необхідно, це рівна поверхня без гострих предметів. Шар піску або ґрунту буде ідеальним рішенням для мінімізації нерівностей поверхні. Статичні резервуари для зберігання палива або інших небезпечних хімічних речовин зазвичай використовуються з огорожею з додатковим шаром тканини для вторинного стримування, щоб запобігти несприятливим екологічним впливам, при пошкоджені резервуару. Для більшості безпечних застосувань використовуються ґрунтові тканини або листи, виготовлені з геотекстилю або ПВХ.

     Резервуари спочатку використовувалися для швидкого розгортання Міністерством оборони США, ООН, NGO у разі війни або катастрофи, а пізніше для більш довгострокового застосування в широкому діапазоні галузей, таких як сільське господарство, гірничодобувна промисловість, виробництво, морська та авіаційна промисловість. М’які резервуари бувають різного об’єму: від 500 літрів до 1 мільйона літрів (1000 куб.м.). Рідина, що зберігається в гнучкому резервуарі, не випаровується і не виділяє жодного запаху, тому що резервуар повністю герметичний. 

     Ознайомитися з переліком наявних гнучких резервуарів та дізнатися ціни на резервуари для КАС або резервуари для дизельного палива можна в розділі Товари.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner