Кошик
ТОВ "СТРІМ АГРО"
+380 (96) 234-75-74
+380 (67) 770-90-95

Перспективи для рідкого мінерального добрива КАС

Перспективи для рідкого мінерального добрива КАС

Рідкі добрива потроху витісняють гранульовані речовини. Особливо це відноситься до азотних добрив. КАС в останні кілька років стрімко наступає на аміачну селітру. Згідно з дослідженнями, в 2013 році обсяг використання карбамідно-аміачної суміші на Україні досяг рекордної позначки в 440 тисяч тонн.

Это обусловлено желанием получать лучший результат при выращивании культур, применяя более эффективные удобрения. Повышается уровень культуры ведения земельных работ, заимствуются методы, которые популярны в развитых странах Америки и Европы.

Еще один фактор, который влияет на повышенную заинтересованность в жидких удобрениях, обусловлен тем, что с каждым годом в Украине сеют все больше подсолнечника и кукурузы, которые являются яровыми культурами. Для них КАС – это самое подходящее азотное удобрение, которое вносят именно в весенний период.

До 2011 року експортувалося більша частина добрив, але в останні чотири роки став більш активний внутрішній споживач, і сьогодні безпосередньо в Україні продається основна частина КАС.

Обсяги продажів КАС збільшуються з кожним роком. Перспективи такі, що через кілька років аміачну селітру може максимально витиснути рідка суміш. Поки в основному споживачами є аграрні холдинги, але попит підвищиться з розвитком культури ведення земельних робіт і серед малих аграрних підприємств, і серед приватних осіб.

Обладнання для перекачування КАС

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner